HITMAN BLOOD MONEY FULL İNDİRMEK İSTEYENLERE

Oyun Adı : Hitman Blood Money
Oyunun Sürüm Adı : Hitman Blood Money RİP
Oyunun Çıkış Tarihi : 30 Mayıs 2006
Oyun Türü : Aksiyon
Dosya Türü : RİP – Kur Çalıştır
Dosya Boyutu : 269 MB [2 PART]
Oyun Dili : İngilizce
Rar Şifresi : www.ahmetturan.org [Klavyeden Elle Yazınız]
Crack : Gerek yoktur.
Oyun Puanı : 8.2 / 10

BİLGİ
Şöyle bir dönüp geriye bakıyorum da Hitman’le tanışmamızın üzerinden 10 yıl geçmiş. İlk oyun 2000 yılında piyasaya sürülmüştü ve küçümsenmeyecek bir hayran kitlesi oluşturmuştu. 2002 yılında Hitman Silent Assassin ve 2004 yılında Hitman Contracts ile seri devam etti. Hitman artık herkes tarafından tanınan bir karakter olmuştu. Hitman sürekli kendini yenileyen bir oyun oldu. Fakat bunlar genelde grafik ve ses gibi teknik detaylarda oldu. Oynanış ve kontrollerin rahat olması nedeniyle herhangi bir değişikliğe gidilmemesi gayet iyi. Şimdi ise karşımızda serinin son oyunu Hitman Blood money var. Barkodlu keltoşu özlemiştik doğrusu.

Hitman Blood Money Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Microsoft Windows 2000/ Microsoft Windows XP (Yönetici hakları gerekir) 95/98/ME/NT desteklemez
İşlemci: Pentium 4 1.5 GHz veya Athlon XP eşdeğer
RAM: 512 MB sistem belleği
Ekran Kartı: Direct3D 9 uyumlu pixel shader 2.0 destekleyen ekran kartları (nVidia GeForce FX veya ATi Radeon 9500)
Ses: Direct X uyumlu es kartları
HDD: 5 GB boş alan
Giriş Aygıtları: Klavye ve Fare

Hitman serinin yeni oyununda yine teknik özellikler olarak bayağı gelişmiş olarak çıkıyor karşımıza. Bunlara yazımızın sonunda değinsek daha iyi olur.

Serinin yeni oyununda yine birçok farklı mekan gezip çeşitli cinayetler işliyoruz. Ama bu sefer durum biraz farklı. Artık tek bir yol izleyerek görevleri bitirmiyorsunuz. Bölüm içinde türlü yollar deneyebilir, istediğiniz taktiği kullanabilirsiniz. İster ortalığı kan gölün çevirirsiniz, ister kimseleri şüphelendirmeden işinizi halledersiniz. Bu tamamen oyuncuya bırakılmış. Oyunun ömrünü uzatan bir etken olarak sayabiliriz.

Artık bölüm sonlarında para kazanıyorsunuz ve bu parayı çeşitli yerlerde harcayabiliyorsunuz. Bu yerlerde biride silahlarınız. Tabancanıza susturucu veya lazer sight gibi eklentiler yapabiliyorsunuz. Bu tabii ki başlangıç. Mesela ben 3. bölüm için tabancama birkaç eklenti yaptım ve inanılmaz güçlü oldu. Kim bilir makineli tüfeklere yaptığınız eklentilerle neler yapılabileceğini siz düşünün. Büyük katliamlara imza atacağınızı söyleyebilirim.

Bölümleri tamamladıkça bir miktar paranın hesabınıza eklendiğini söylemiştim. Bu para ile çeşitli ekipmanlarda almanız mümkün. Ayrıca kimliğiniz açığa çıkmışsa kimlik değişikliği için rüşvette verebiliyorsunuz. Eğer çok paragöz iseniz size tavsiyem bölüm içerisinde verilen yan görevleri de yapmanız. Böylece kasanıza ekstra para ekleyebilirsiniz. Bu görevlerde pek zorlanacağınızı sanmıyorum.

Kılık değişikliği yine en çok kullandığımız özellik olacak. İşinizi sessiz halletmenizde yardımcı olan yegane silahımız yine boğma teli. Ama bazı bölümlerde ekmek bıçağı gibi birçok farklı aletle de işinizi görebilirsiniz. Cesetleri ortada bırakmamak için sandık ve çöp kutularını kullanmayı ihmal etmeyin. Saklanmak için dolapları kullanabilirsiniz. Fakat fark edilmişseniz dolaba saklanmak hiçbir işe yaramıyor. Ufak bir ipucu vereyim. Eğer öldürdüğünüz elemanın bulunduğu yerde ışıkları kapatma şansınız varsa kapatın. Cesetlerin görülmesi bir nebze olsun zorlaşıyor. Birde her sivilin kafasını çevirip size bakması sinir bozucu bir durum. Zaten böyle bir tipten şüphelenmeleri de çok normal aslında.

HBM’de (kısaca böyle yazalım) aksiyon yönü biraz yoğun. Ama sakın Contract’taki kadar beklemeyin. Contract zaten serinin en kötü oyunuydu kabul edilebilir. Hitman’de zorunlu kalmadıkça ateşli silah kullanmamak gerekiyor. Çünkü işinizi sessiz sedasız halletmeniz bölüm sonlarında alacağınız unvana ve paraya direk etki ediyor. Fakat baktınız olacak gibi değil önünüze geleni temizleyerek de bölümü bitirmeniz mümkün. Elinizde silah olmadığı zaman karşınızdaki düşmandan pek çekinmenize gerek yok. Ajanımız tek tuşla düşmanın silahını alıp ona karşı kullanabiliyor.

KURULUM NOTU :

•Winrar yardımıyla partları çıkarın
•Unpak adlı dosyayı çalıştırın bilgisayarınıza göre yükleme dakikalar içinde yüklenebilir veya saatleri bile aşabilir
•Kesinlikle yükleme ekranını kapatmayın ve fazla program çalıştırmayınki hızlı çıkarsın
•Çıkarma bittikten sonra Hitman Blood Money simgesine tıklayarak oyunu açabilirsiniz

OYUN RESİMLERİ:


Rapidshare'den indirmek için:
part 1
part 2

Hotfile ile indirmek için:
part 1
part 2

Sharebase'den indirmek isteyenler için:
part 1
part 2

Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder