SEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ


EY TÜRK İNSANI, TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDASLARI BUGUN BU YAZIYI YAZMA FIRSATIM VAR İSE BU BİZİM ATALARIMIZ EN ÖNEMLİ LİDERLERİMİZDEN OLAN YÜCE MUSTAFA KEMAL ATATÜRK SAYESİNDE. BİZ BUNU BİZE BAHSEDEN BİZLERE BU FIRSATLARI TAIYAN İNSANLARI NASIL UMURSAMAYIZ?? ONLARA NASIL ARKAMIZI DÖNEBLİRİZ?? BİZE KENDİ GERÇEĞİMİZİ UNUTTURMAYA ÇALISIYORLAR. BİZİ BİRBİRİMİZE DÜSÜRMEK İSTİYORLAR. BİZİ PARÇALAMAK İÇİN HER TÜRLÜ YOLU DENİYORLAR. AMA BİZ ATALARIMIZIN BİZE ÖĞRETTİĞİ GİBİ, BİZLERE GÖSTERDİKLERİ GİBİ HER NE TÜRLÜ OYUN OYNARLARSA OYNASINLAR, NE ZAMAN NASIL SALDIRIRLARSA SALDIRSINLAR BİZ ONLARA KARŞI BU GÜNE KADAR NASIL BİR ARADA YASADIYSAK ÖYLE YASAMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

BÖLÜCÜ TERÖR ÖRGÜTÜ PKK GÜNÜMÜZDE NEREDEN BULUYORSA! ÖYLE BİR CESARET BULUYOR Kİ İKİ GÜNDÜR TÜM TÜRKİYE GENELİNDE OLAYLAR GERÇEKLESTİRMEKTE. HER GÜN BİZ KENDİ DAVAMIZDA SAVASIYORUZ DİYE ONLARCA İNSANA KIYIYORLAR SONRADA SEHİTLERİMİZE LAF EDİYORLAR. ONLAR SAÇMA SAPAN BİR İNAT UGRUNA, KÜRT SORUNU DİYORLAR ASLINDA SÖYLE BİR BAKTIGIMIZDA ÜLKEMİZDE YASAYAN KÜRTLER ÇOGU TÜRK İNSANINDAN DAHA İYİ BİR HAYAT SÜRÜYORLAR.EN BASİTİ KENDİ HAYATIMDAN BİR ÖRNEK İSİM VERMEK İSTEMİYORUM BUNDAN DOLAYI BİRAZ DOLAYLIYACAGIM OLAYI: MAHALLEMDEKİ KÜRT BİR AİLE HER HAFTA HASTANE KONTROLA GİDİYOR HER HAFTA BİR SORUN YASIYOR, EN ÖTÜSÜ DAHA 2 SENE ÖNCE AİLENİN REİSİ AMELİYAT OLDU VE DEVLETİMİZ ONLARA YETERİNCE YARDIM GÖSTERDİ. ONLARA MADDİ HER TÜRLÜ OLANAGI SAGLADI FAKAT BEN- ALLAH'IMA ŞÜKÜRLER OLSUN TURP GİBİYİM- BİR KERE HASTANEYE MUAYENE OLMAYA GİTTİĞİMDE HEM ÜNİVERSİTE ÖĞENCİSİ OLMAMA HEMDE ANNE VE BABAMIN BAĞKURU OLMASINA RAGMEN 1 AYLIK BİR GECİKMELİ ÖDEME YAPILDIĞI İÇİN BENDEN MUAYENE ÖDEMESİ TALEP ETTİLER.

EY YÜCE ÖNDER ATATÜRK, SEN Kİ BİZE BU TOPRAKLAR ÜZERİNNDE YASAMAYI NASİP ETTİN, SEN Kİ BİZİM BU TOPRAKLAR ÜZERİNDE ÖZGÜRLÜĞÜMÜZ İÇİN  ÇARPISMAYI ÖĞRETTİN, SENİN VE BU VATAN UĞRUNA HERSEYİ YAPMAYA HAZIRIM BİR TÜRK GECİ OLARAK. SİZ PKK TERÖR ÖRGÜTÜ MENSUPLARI LÜTFEN BU SAÇMA SAPAN UGRASTAN VAZGEÇİN GELİN TÜRKİYE BAYRAĞI ALTINDA HEP BERABER MUTLU MESUT YASAYALIM AMMA EGER BÖYLE BİR NİYETİNİZ YOK İSE BOS YERE BİZİMLE ÇARPISIP NE KENDİNİZE NEDE BİZLERE KIYMAYIN. DIŞ ÜLKELERİN OYUNLARINA GELMEYİN. GÖRÜYORSUNUZ EN BASİT GÖRSEL OLAY IRAK. ORAYADA AYNI SAÇMALIKLARLA BEYİNLERİNİ YIKADILAR SONRA OLMAYAN İKİ TANE NÜKLEER BASLIK VAR DİYE ÜLKEYE GİRİP ONLARA YILLARCA ZULUM YAPTILAR. GELİN SİZ BU OYUNA GELMEYEN SOKAKLARDA TERÖR YARATMAYIN. GİDİN KENDİ İŞİNİZİ YAPIN.

ÖLMEYİN ÖLDÜRMEYİN
                                             İNSANCA YASAYALIM
                                                                                        İNSANCA ÖLELİM

Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder