Sırrı Çözülemeyen Ölümler

            Dünya da onca şey dönerken birden bire hayvan ölümleri basladı. Önce kuşlar gökten birden bire yağmaya basladı. Ani ölümler can sıktı. Şimdi balıklar ölü bulundu. Dünya bu olaylarla çalkalanırken arastırmalar halen daha devam etmekte. Lakin henüz net bir ölüm sebebi bulunamamıştır.Haberin detayları aşağıdadır...

           
               Ünlü yönetmen Alfred Hitchcock'un filmlerini anımsatan kuş ölümlerinin sırrı henüz çözülememişken meydana gelen şüpheli balık ölümleri korku yarattı.
              Yılbaşı gecesi gökten ölü kuş Yağan Beebe'ye 200 kilometre mesafedeki Ozark kasabası yakınlarında, Arkansas nehrinde onbinlerce ölü tambur balığı bulundu.
              Nehrin yüzeyinin 32 kilometrelik bir bölümünü kaplayan balıkların ölüm nedenini araştıran bilimadamları, sadece tek bir balık türünün etkilendiği olayın basit bir çevre probleminden kaynaklanıyor olamayacağını söyledi.

              Aynı eyaletteki Beebe kasabasında Yılbaşı gecesi gökyüzünden yaklaşık 5 bin ölü kuş düşmüştü. Olayın ardından toplanan 100'e yakın örnek, incelenmek üzere Wisconsin'deki Ulusal Vahşi Doğa Sağlık Merkezi'ne gönderilmişti.
Anadolu Ajansı

Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder