İÇİMDEN GELEN BİR YAZI


BİR VETERİNER ÖĞRENCİSİ OLARAK HELEDE DİĞER FAKÜLTELERLE KENDİ FAKÜLTEMİ KARSILASTIRIRSAM TAMAMEN İSKENCE GİBİ.SABAH 8.45TEN AKSAM 17.15 E KADAR HERGUN BU ÇİLEYİ ÇEKMEK,HER İNSANIN ÇEKEBİLECEGİ BİR YÜK DEĞİL TABİKİDE.
ÖZELLİKLE SINAV ALT LİMİTLERİNİN 50 YE ÇIKARILDIGI DÜZÜNÜLÜRSE VE SENDEN ÖNCEKİLER 20 ALARAK GECDİĞİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULURSA BU BİRAZ İNSAFSIZCA.BU YÜZDEN SABAHTAN AKSAMA KADAR ÇALISMAK ZORUNDAYIZ. TABİKİDE BAZI DÜZENLEMELER YAPILABİLİR FAKAT BU NEDEN HEP ÖĞRENCİLERİ ZORLAMAK ADINA YAPILIR BUNU ANLAMAK BİRAZ GÜÇ. BİZ VETERİNER HEKİM OLMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK VE BU YOLDA İLLAKİ ÖNÜMÜZE BİRÇOK PATİKA ÇIKACAK, BİZİ BU YOLDAN SAPTIRMYA ÇALISAN İNSANLAR OLACAKTIR


AMA BİZİM ONLARA KARŞI GÜÇLÜ OLMAMIZ TEKABÜL GÖRÜR. ONLARDAN ÖNCE BİZİM ARKAMIZDA OLAN ANNEMİZ BABAMIZ VE ONUN GİBİ İNSANLARI YOK SAYAMAYIZ VE SAYMAYACAGIMDA ONLAR BİZİM İÇİN NE DÜSÜNÜYORLARSA BEN DAHA İYİSİ İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAGIM VE ŞUAN YAPMAKTAYIM İNSALLAHTA BU BÖYLE DEVAM EDECEK BANA VE ABİME BU YOLDA DESTEK OLAN HER TANRI KULUNA MİNNETTARLIĞIMI BİLDİRMEK İSTEERİM. BİZLER SİZLERE LAİK OLMAYA ÇALISACAGIZ.


Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder