FENERBAHÇE'DE NELER DÖNÜYORGÖKHAN ÜNAL NEDEN FENER'DE? HERYERDE SANKİ TORRES GELDİ MESAJI VAR!
Fenerbahçe, Eskişehir’de kiralık oynayan Burak Yılmaz’ı ve 3 milyon Euro’yu verdi, Gökhan Ünal’ı renklerine bağladı. Hacısalihoğlu transferle ilgili "F.Bahçe'ye verilmiş bir sözümüz vardı" dedi
SEN KİMLERİ GETİRMEDİN Kİ BU TAKIMA. BUMU SENİN BASKANLIĞIN, BUMU BÜYÜK BASKANLIK?GAZETELER BÖYLE YAZDI. PEKİ NEDEN?KİM  İSTEDİ, NEDEN GELDİ?
FENERBAHÇEMİZ AVRUPA'DAN BİRSEY BEKLEMİYOR GİBİ NEDEN TRANSFERLER YAPIYOR YADA YAPMIYOR.BU TAKIM AZİZ YILDIRIM DEĞİL EY AZİZ YILDIRIM EVET SEN BU TAKIMA 3 YIL ŞAMPİYON YAPMA SÖZÜ VERDİN AMA BU SANA SADECE TÜRKİYE LİĞİNİN OLDUĞU BİLGİSİNİMİ YÜKLEDİ. SEN BU SÖZÜ VERDİN DİYE BU TARAFTARLAR YILLARCA YİNE AVRUPAYA ARKASI DÖNÜK MÜ OTURACAK. HATIRLARIMDA KÜÇÜKLÜĞÜMDE ''AVRUPA MAÇINA ÇIKTIĞIMIZDA ACABA PUAN ALABİLECEK MİYİZ?ACABA FARK YEMEDEN BU MAÇI KAPATABİLECEK MİYİZ?'' DİYE DÜSÜNÜRDÜM AMA ZİKOYLA GELEN BASARI FENERBAHÇE TARAFTARINDA TAM BİR GÜVEN ASILADI ARTIK YEMEYİ DEĞİL DE KAÇ TANE ATACAĞIMIZI DÜSÜNÜYORDUK. FAKAT SENİN YAPTIĞIN HATALAR BİZİ ESKİ GÜNLERE GÖTÜRÜYOR ÖNCE ARAGONEZ ŞİMDİ DAUM Kİ DAUMLA ŞAMPİYON OLSAK BİLE BÜYÜK İHTİMALLE OLACAK BU SIRADA OLACAK SEVİNÇ SANA DEĞİL SADECE ŞAMPİYONLUK SEVİNCİ OLACAK HİÇ OLMASSA BİR KUPA KURTARDIK DİYE SEVİNECEK BU TARAFTAR. SENDEN BU TARAFTARIN İSTEDİĞİ BU TAKIMA BİSEYLER KATMAN BU TAKIMI AVRUPA'DA BASARILARA TASIMANDIR Kİ EGER YAPACAK BİSEYİN KALMADIYSA LÜTFEN BIRAK BU TAKIMI 2. ALİŞEN'İ OLMA SAYGILARIMLA.Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder